یادگیری دوچرخه سواری با دوچرخه بامبو

(امتیازی ثبت نشده است)

greenchampbikes-3

دوچرخه بامبو به بچه ها یاد می دهد که چگونه دوچرخه سواری را بطور طبیعی یاد بگیرند.

دوچرخه های تعادلی به بچه ها اموزش می دهند که بتوانند تعادل خود را بر روی دوچرخه حفظ کنند قبل از اینکه به سمت استفاده از دوچرخه های پدال دار بروند. GreenChampBikes دوچرخه هایی را تولید کرده که نه تنها به بچه ها آموزش می دهد مهارتهای دوچرخه سواری را یاد بگیرند بلکه آنها را با محیط اطراف نیز آشنا می کند. دوچرخه بامبو دارای 2 چرخ، یک صندلی، بدنه و فرمان دستی است. این نوع دوچرخه بچه ها را تشویق می کند که تعادل خود را حفظ کرده و تلاش کنند خود را بسمت جلو بکشند، برخلاف دوچرخه های پدال دار که روی صندلی می نشینند و فقط پدال می زنند که  گفته می شود این خود باعث شکل گرفتن یک سری عادات بد در آنها می شود.

greenchampbikes

این دوچرخه از چوب خیزران چینی دو لایه ساخته می شود که دوام و استحکام آن را افزایش داده و مانع از ترک خوردگی آن می شود. واکس خیزران هم به آن زده می شود که ضد شرایط بد اب و هوایی است. شرکت سازنده این دوچرخه ادعا می کند که دوچرخه سواری با این دوچرخه بخاطر مواد استفاده شده در آن که باعث از بین رفتن لرزش می شود آرامتر است. وزن دوچرخه 3.5 کیلوگرم است و در هنگام تحویل با وسایل اضافه ای که همراه آن است نیاز به مونتاژ کمی دارد.

دنیل هیرکنس، مدیر تبلیغاتی شرکت می گوید: با استفاده از دوچرخه بامبو والدین تشویق می شوند فرزندانشان را آموزش بدهند و آینده سبزتری را برای فرزندانشان فراهم خواهند کرد.

مطالب مشابه

مطالب هم سو

 

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد