ساعت هوشمند Ibis : یک طراحی بی‌نظیر با دو صفحه

(1 رای, میانگین: 500 از 5)

ibis_smartwatch-0

در حالیکه شرکت‌های بزرگ در بدو ورود خود به صنعت نوپای ساعت‌های هوشمند مشغول دستکاری طراحی‌های خود هستند و به دنبال دستگاهی می‌گردند که کارآیی و زیبایی را در کنار هم داشته باشد، دیگران تمرکز خود را بیشتر بروی زیبایی گذاشته‌اند تا بتوانند برای عموم جذابیت پیدا کنند. یک شرکت فنلاندی به نام Creoir نیز جزو همین دسته است و ایدۀ ساعت هوشمند دو صفحه‌ای آنها، Ibis، که دیروز در گردهمایی دنیای موبایل نشان داده شده قطعاً در مقایسه با دیگر ساعت‌های هوشمند بیشتر شبیه به یک جواهر است.

به گزارش ویبرو به نقل از GizMag ؛ Ibis دارای یک بدنه از جنس استیل و کریستال می‌باشد. به گفتۀ خود شرکت، آنها با الهام گرفتن از یک پرندۀ در حال پرواز که بال‌های خود را برای محافظت از پرندۀ جوان‌تری که بر پشتش سوار است باز می‌کند، دست به طراحی این ساعت زده‌اند. منظور از پرندۀ کوچک‌تر در اینجا همان اطلاعات شخصی است که توسط این ساعت به کاربر انتقال داده می‌شوند.

هرچند که هنوز دربارۀ مشخصات سخت‌افزاری Ibis چیز چندانی نمی‌دانیم، اما این را می‌دانیم که این ساعت دارای یک صفحۀ OLED لمسی می‌باشد و دارای وای-فای، بلوتوث 4.0 و ارتباط USP می باشد. همچنین یک شتاب‌سنج و قطب‌نمای الکترونیکی نیز در آن جاسازی شده‌اند تا بدین وسیله اطلاعات لازم برای برنامه‌های مربوط به موقعیت و وضعیت بدست آید.

این دستگاه از سیستم‌عامل اندروید که شخصی‌سازی شده است، بهره برده و از هر دو گوشی هوشمند اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند و اینگونه شما را از آخرین اطلاع‌رسانی‌های گوشی‌تان مطلع می‌کند. همچنین این ساعت می‌تواند به عنوان یک کنترل از راه دور نیز کاربرد داشته باشد. اما جز این اطلاعات چندانی در مورد کاربرد این ساعت هوشمند نمی‌دانیم و برای اطلاعات بیشتر باید باز هم منتظر بمانیم.

مطالب مشابه

مطالب هم سو

 

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد