نصب پارتیشن شیشه ای و استفاده بهینه از فضای اداری

(1 رای, میانگین: 500 از 5)

راه‌های زیادی برای زیبا نشان دادن و استفاده بهینه از فضای منزل و محیط‌های کاری وجود دارد.بهره گیری حداکثری در فضاهای کوچک بسیار حائز اهمیت است.اینکه بتوانیم از فضای خود حداکثر استفاده را ببریم و بیشترین بازدهی را داشته باشد امری مهم و بسیار حیاطی می باشد. استفاده از این محصول با پانلهای شیشه‌ای متنوع می‌تواند روشی عالی برای جداسازی و دکورسازی فضاهای تجاری و مسکونی باشد. به‌ویژه شما می‌توانید با استفاده از شیشه لمینت، عایق صوتی مناسبی را به‌منظور عایق‌بندی فضای کاری وزندگی خود فراهم آورید. شما می‌توانید با استفاده از آن با عایق‌بندی، حریم خصوصی مناسبی را بدون هیچ مانع بصری ایجاد نمایید.

استفاده بهینه در فضاهای اداری:

 استفاده از پانلهای شیشه در پارتیشن اداری موجب می‌شود تا فضای شما بزرگ‌تر به نظر برسد و فضای موردنظر خود را بتوانید چه در خانه و چه در محل کار ایجاد نمایید و برای استفاده در فضاهای کوچک بسیار ایده آل می‌باشد. استفاده از پانلهای شیشه‌ای باکیفیت در طراحی می‌تواند فضایی ایمن و دکوراتیو را ایجاد نماید. استفاده از شیشه نشکن فریم لس، یک عنصر طراحی معروف برای فضاهای تجاری مانند ادارات، رستوران‌ها، هتل‌ها و غیره می‌باشد.
طراحان و معماران درگذشته از شیشه در ساخت‌وساز بهره می‌گرفتند ولی بیشتر در درب و پنجره‌ها و به میزان محدود استفاده می‌شد ولی امروزه در نمای ساختمان‌ها و بسیاری از لوازم از شیشه استفاده می‌شود. استفاده از شیشه‌های شفاف در پنجره به‌منظور عبور نور و گسترش دید بسیار مرسوم بوده است.
امروزه استفاده از پارتیشن اداری‌ای فریم لس به‌عنوان دیوار در منازل و ایجاد فضاهای انبار یا اتاق بایگانی و غیره بسیار مرسوم شده است و طرفداران خود را دارد.
این محصول در انواع و طرح‌های مختلف ارائه می‌شود و می‌تواند فضایی متفاوت را در محیط زندگی و کاری شما پدید آورد. شما می‌توانید طرح‌های مختلف سندبلاست را برای نقش بستن بر روی آن برگزینید.

نصب پارتیشن اداری برای ایجاد محیطی مناسب:

امروزه در اکثر ساختمان‌های اداری از این محصول برای جداسازی محیط استفاده می‌شود. استفاده از پارتیشن شیشه ای در کتابخانه‌های بزرگ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد که ضمن مجزا کردن محیط و ایجاد عایق صوتی مناسب، می‌توان بخش کامپیوترها را از بخش کتاب‌ها جدا نمود ولی در صورت لزوم می‌توان این بخش را باز کرد تا بدون هیچ آلودگی صوتی مورداستفاده عموم قرار گیرد.این محصول به دلیل انعطاف‌پذیری بالایی که دارد می‌تواند برای پیکره‌بندی مجدد ساختار دفاتر مورداستفاده قرار گیرد و دکوراسیون شمارا تغییر دهد و فضای موردنیاز شمارا سازمان‌دهی کند.

استفاده در خوابگاه ها:

 می‌توان این محصول را با استفاده از درب‌های شیشه‌ای سکوریت کشویی و تاشو مجهز نمود تا حریم خصوصی را افزایش داد.این نوع را می‌توان به‌صورت تاشو نصب نمود تا در صورت لزوم پانلهای آن در گوشه‌ای جمع شود. شما می‌توانید در خوابگاه‌های دانشجویی هم از این محصول برای تقسیم‌بندی فضای خوابگاه استفاده نمایید تا جای مطالعه و استراحت و حتی سرویس غذاخوری‌ای مجزایی برای دانشجویان ایجاد شود.
بااین‌وجود مهم‌ترین ویژگی این نوع، انعطاف‌پذیری بالای آن می‌باشد. شما با آن می‌توانید دو فضای مجزای خصوصی ایجاد کنید و البته در صورت کاربرد نوع متحرک می‌توانید فضاها را یکی کنید و از فضا برای جلسات بزرگ‌تر استفاده نمایید.

ramadoor

استفاده از پارتیشن اداری روشی غیرمرسوم درگذشته:

درگذشته استفاده از این محصول برای تغییر دفاتر و منازل، به‌هیچ‌عنوان مرسوم نبوده است؛ اما امروزه وقتی معماران و طراحان دکوراسیون می‌خواهند فضایی را تغییر دهند، اولین چیزی که سراغش می‌روند تصاویر مربوط به پارتیشن اداری شیشه‌ای است که می‌تواند ماسکی دائمی و زیبا برای دفتر شما باشد.
استفاده از این محصول در آموزشگاه‌های خصوصی، اتاق‌های کنفرانس و بسیاری از نمونه‌های دیگر بسیار متداول است و به‌مرور در همه‌ی مکان‌ها به چشم می‌خورد و نمی‌توان تأثیرات استفاده از آن در فضا را انکار کرد.
انعطاف‌پذیری این محصول یکی از دلایل انتخاب آن است و البته محیطی تمیز و شفاف در فضای دفتر ایجاد می‌شود. امروزه مدیران و افراد نیاز به حریم خصوصی را در فضای کاری لزومی می‌بینند تا بتوانند افراد و تیم‌های کاری مختلف را از یکدیگر جدا نمایند.
درگذشته استفاده از دیوارهای گچی سنتی برای جداسازی بخشه‌ای مختلف شرکت بسیار مرسوم بوده است که باعث تبادل کمتر اطلاعات بین افراد شرکت می‌شد ولی واضح است که استفاده از این محصول می‌تواند ضمن جداسازی بخشه‌ای مختلف امکان تبادل اطلاعات و نظر بین افراد را فراهم آورد و فضایی دوستانه و صمیمی به وجود آورد و افراد ضمن پیش برد وظایف خود از بودن در محیط، حس خوشایندی داشته باشند.
استفاده از دیوارهای گچی باعث می‌شد تا اعمال هر تغییری در دفتر و شرکت سخت و هزینه‌بردار شود.
درحالی‌که این محصول امکان تغییر راحت‌تری را فراهم می‌کند و با استفاده از پانلهای بلند می‌توان ضمن جدا نمودن محیط‌های مجزا، حریم خصوصی موردنظر را ایجاد نمود، درحالی‌که استفاده از دیوارهای گچی گذشته امکان محدودی را در اعمال تغییرات فراهم می‌کرد و نمی‌توانستیم پیکره‌بندی اصلی را تغییر دهیم، در این محصول هرزمانی که تمایل داشتید می‌توانید پانل‌ها را حذف و یا جابه‌جا کنید و فضایی جدید را دفتر خود پدیدآورید.

مطالب مشابه

مطالب هم سو

 

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد