روی میز اندرویدی خود قهوه بنوشید

(امتیازی ثبت نشده است)

روی میز اندرویدی خود قهوه بنوشید

اکثر ما وقتی که در نظر داریم از گوشی‌های هوشمند اندرویدی با صفحه‌های بزرگتر استفاده کنیم، به چیزی بزرگتر از یک تبلت فکر نمی‌کنیم. اما اگر به شما بگوئیم که می‌توانید بروی یک صفحۀ 46 اینچی مالتی-تاچ بازی‌های مورد علاقۀ خود را انجام دهید و صفحۀ اجتماعی خود را آپدیت کنیم، آنوقت چه؟ با استفاده از نسخۀ جدید اندوید بروی میز قهوۀ 46 اینچی که چند روز پیش توسط ایدئوم و 3M در نمایشگاه دیجیتال واقع در لاس وگاس معرفی شد، می‌توانید دقیقا همینکار را انجام دهید.

به گزارش ویبرو به نقل از GizMag ؛ نسخۀ اندروید نصب شده بروی این میز قهوه دارای فناوری تشخیص 60 نقطۀ لمس بطور همزمان است و مجهز به یک کامپیوتر Core i7 است. مشخصا کیفیت صفحۀ این دستگاه نیز 1080p می‌باشد و سطح شیشه‌ای آن با فر‌آیندهای شیمیایی تقویت شده است و سطح IP54 ضدآبی را دارد. سخت‌افزار این میز شامل یک پردازندۀ 4 هسته‌ای 3.7 گیگاهرتزی، 16 گیگابات رم و 500 گیگابات فضای هارد می‌شود که در زیر یک لایۀ مقاوم از آلومینیوم از آن محافظت می‌شود.

این دستگاه مجهز به اندروید نسخۀ 4.1 است که البته با سرعت بالای واکنش همراه است. تمام برنامه‌هایی که می‌توانید بروی گوشی هوشمند یا تبلت خود نصب کنید، اینجا هم پیدا می شوند. به علاوۀ اینکه با ورود چنین صفحۀ بزرگی، راه برای ایجاد نرم‌افزارهای صفحه بزرگ و چند کاربره نیز باز می‌شود.

نسخۀ اندروید این میز قهوۀ 46 اینچی امسال با قیمتی نزدیک به 7000 دلار به فروش می‌رسد. ایدئوم همچنین قصد دارد دست به تولید محصولات دیگر خود با سیستم عامل اندروید بزند.

مطالب مشابه

مطالب هم سو

 

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد